MATSALSBORD, gustaviansk stil, Tibro, 1900-tal.

198836. MATSALSBORD, gustaviansk stil, Tibro, 1900-tal.

Längd 141, bredd 100, höjd 74 cm, 2 iläggsskivor á 48 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 1 084