KAFFESKEDAR, 9 st, silver, "Svensk spets", GAB, Stockholm.

198826. KAFFESKEDAR, 9 st, silver, "Svensk spets", GAB, Stockholm.

Längd 12 cm.

monogramsignerade, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 375