ELSE UHLMAN. Dansande par, litografi, signerad, daterad '08 och numrerad 163/290.

198799. ELSE UHLMAN. Dansande par, litografi, signerad, daterad '08 och numrerad 163/290.

Bildyta 45 x 57cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 45 x 57cm.

Oramad.

Antal besök: 791