Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
ELSE UHLMAN. Dansande par, litografi, signerad, daterad '08 och numrerad 163/290.
198799. ELSE UHLMAN. Dansande par, litografi, signerad, daterad '08 och numrerad 163/290.
Bildyta 45 x 57cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bildyta 45 x 57cm.
Oramad.
Göteborgs Auktionsverk
705