CURT VIBERG. "Gotland", Olja på pannå, signerad Curt Viberg, Gotland.

198774. CURT VIBERG. "Gotland", Olja på pannå, signerad Curt Viberg, Gotland.

Gotländsk hamn, 17,5x33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gotländsk hamn, 17,5x33 cm.

Antal besök: 2 508