SKÅL i stengods. Gunnar Nylund, Rörstrand. Signerad.

198773. SKÅL i stengods. Gunnar Nylund, Rörstrand. Signerad.

Höjd 10 cm
Längd 19,5 cm
Stämplad Rörstrand, signerad Nylund.

2:a sortering
Ojämnheter i botten av skål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm
Längd 19,5 cm

2:a sortering
Ojämnheter i botten av skål.

Antal besök: 988