FÅTÖLJ, läderdyna, 1970-tal, Norge.

198766. FÅTÖLJ, läderdyna, 1970-tal, Norge.

Stomme i formpressat trä. Sitshållare i sadelgjord samt dyna i läder. Höjd 81 cm.

Läder med patina. Fanérsläpp på ena benet. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 901