AURELIO PELÁEZ DE OJEDA. Vy över Sitges.

1987658. AURELIO PELÁEZ DE OJEDA. Vy över Sitges.

Akvarell och markör på papper. På baksidan, ett tryckt engagemang
Signerad
24,5 x 16 cm.

Foxing. Det har inte granskats utanför ramen. Lackerad och förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad
24,5 x 16 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 712