CYKEL, Trek 4500, 26", 2000-tal.

1987656. CYKEL, Trek 4500, 26", 2000-tal.

Längd ca 170 cm.

Bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 170 cm.

Antal besök: 774