KAFFESERVIS, porslin, 30 delar, "Blå Blomster", Kunglig Dansk.

198758. KAFFESERVIS, porslin, 30 delar, "Blå Blomster", Kunglig Dansk.

8 kaffekoppar
8 fat
8 assietter
Sockerskål med lock
Gräddkanna
Konfektskål
Konfektfat
2 askfat.
Blandsortering.

Bruksslitage.
Litet nagg på insida av locket till sockerskålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 kaffekoppar
8 fat
8 assietter
Sockerskål med lock
Gräddkanna
Konfektskål
Konfektfat
2 askfat.
Blandsortering.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 472