OKÄND KONSTNÄR. Stadsvy Rouen, olja på duk 1800-tal, Düsseldorf skolan, signerad o daterad.

198720. OKÄND KONSTNÄR. Stadsvy Rouen, olja på duk 1800-tal, Düsseldorf skolan, signerad o daterad.

Otydligt signerad o daterad i nedre vänster hörn
30,5 X 23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30,5 X 23 cm.

Antal besök: 1 816