198712. LJUSSTAKAR, 2 + 1, sterlingsilver, silver, Duchin Creation, USA samt Ceson, 1900-tal.
1 par, märkta: Gipsfylld. Sterling Duchin Creation Weighted samt svensk importsämpel.
Höjd 8 cm.
1 ljusstake, Ceson, fylld fot, höjd ca 9,5 cm.
Slitage, bucklor.