RACERBIL "ARROW" med motor DOOLING 61. Lättmetallchassi och glasfiberkaross. 1940-tal.

198708. RACERBIL "ARROW" med motor DOOLING 61. Lättmetallchassi och glasfiberkaross. 1940-tal.

För linkontroll med utliggare. Längd 41 cm. Referens Klicka här.

Karossens bakre nedre del ändrad till balsa. Diverse skador. Transmission behöver rengöras.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 920