STARTPISTOL, Röhm, Germany, RG2, 40/1950-tal.

198622. STARTPISTOL, Röhm, Germany, RG2, 40/1950-tal.

Längd 11 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 11 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 18 452