ALBIN AMELIN. Arbetare. Litografi. Signerad och numrerad 111/150.

198585. ALBIN AMELIN. Arbetare. Litografi. Signerad och numrerad 111/150.

Bildyta 73 x 55cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 73 x 55cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 1 447