EINAR NERMAN. Blandteknik, signerad.

1985699. EINAR NERMAN. Blandteknik, signerad.

Ram cirka 30 x 36 cm. Bild cirka 15,5 x 21,5 cm.

Bruksskick, fläckar.

Einar Nerman (1888–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, fläckar.

Einar Nerman (1888–1983)

Antal besök: 580