OSTKUPA, kristall, 1900-tal.

OSTKUPA, kristall, 1900-tal.
1985601. OSTKUPA, kristall, 1900-tal.

Höjd ca 18, längd 21 cm.

Bruksskick, enstaka mindre nagg på kupans kantring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18, längd 21 cm.

Antal besök: 398