JORDI ARKÖ. "Grymfoting". Litografi. Signerad och dat 82. ET.

19856. JORDI ARKÖ. "Grymfoting". Litografi. Signerad och dat 82. ET.

20 x 20 cm.

Saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 20 cm.

Saknar glas.

Antal besök: 1 322