LARS BO. Litografi, signerad och numrerad.

1985562. LARS BO. Litografi, signerad och numrerad.

Numrerad 568/1250
Rammått: 70 x 55,5 cm.

Något gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 568/1250
Rammått: 70 x 55,5 cm.

Något gulnat blad.

Antal besök: 1 189