Skrivbord, teak, 1960-tal.

Skrivbord, teak, 1960-tal.
1985025. Skrivbord, teak, 1960-tal.

Skrivbord, teak, 1960-tal. Teak skrivbord med en rektangulär bordsskiva, var och en med tre lådor på varje sida, kan de övre lådorna låsas.
Höjd: 72.5 cm, bredd: 130 cm, djup: 65 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, fläckar och blekning på bordsytan, samt partiella repor och stötar, 1 x nyckel tillgänglig.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 962