IKEA, "Leksvik", bokhylla, 1900-talets slut.

1984511. IKEA, "Leksvik", bokhylla, 1900-talets slut.

Grålackerad

Längd 93, bredd ca 32, höjd ca 198 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grålackerad

Slitage.

Antal besök: 3 876