SALSSKÅP, senbarock, 1700-tal.

198417. SALSSKÅP, senbarock, 1700-tal.

Ca. längd 134, bredd 44, höjd 184 cm.

Slitage, skador. Renoverat och kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 124