FÅTÖLJER, ett par, ur "Triva"-serien, Bengt Ruda, Nordiska Kompaniet, 1950/60-tal.

198394. FÅTÖLJER, ett par, ur "Triva"-serien, Bengt Ruda, Nordiska Kompaniet, 1950/60-tal.

Gul klädsel.

Slitage, repor, smärre slagmärken. Klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gul klädsel.

Antal besök: 1 079