VERKTYGSLÅDA, allmoge, bomärkt "MTB", 1800-tal.

198368. VERKTYGSLÅDA, allmoge, bomärkt "MTB", 1800-tal.

Längd 50, bredd 24,5, höjd 21,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 701