KERAMIK, Gabriel.

KERAMIK, Gabriel.
198360. KERAMIK, Gabriel.

Höna, höjd 26 cm.
Vas, höjd 18,5 cm.

Vas med nagg, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
198360. KERAMIK, Gabriel.

Höna, höjd 26 cm.
Vas, höjd 18,5 cm.

Vas med nagg, åldersslitage.

Antal besök: 745