BARNSTOL, "Gulliver", Ikea, 2000-tal.

1983314. BARNSTOL, "Gulliver", Ikea, 2000-tal.

Med tyginsats, sitthöjd ca 55,5, rygghöjd 91 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 10 869