KULRAM, trä, golvmodell, 1900-tal.

198292. KULRAM, trä, golvmodell, 1900-tal.

Höjd 110, bredd 79 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 110, bredd 79 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 575