DOCKSKÅPSMÖBLER. 24 delar. 1900-talets mitt. Trä och metall.

198280. DOCKSKÅPSMÖBLER. 24 delar. 1900-talets mitt. Trä och metall.

Badkar i porslin. Märkt H.J Bianchi Loodgieter enz. Tel. 1085 Noord.
Spark i trä. Märkt Storvallen Allan Flink.
Soffa, Trä och textil. Karl Johan stil.
Köksmöblemang. 5 delar. Rödmålat trä. Soffa. Bord.
2 st stolar. Skåp.
Korgmöblemang. 5 delar. Soffa. 3 st fåtöljer. Bord.
Stolar 2 st. Rödmålat trä. 60-tals modell.
Kubstolar 2 st. Blåmålat trä.
Kökstolar 2 st. Blåmålat trä med flätad sitts.
Spis i plåt.
Box i plåt. Röd. Märkt Tekno.
Barnvagn. Vitmålad metall.
Element i metall.
Gunghäst i tenn. Bemålad.

Bruksslitage.
Badkar med hårspricka.
Skåpsdörrar defekta.
Barnvagn defekt.
Elemnet defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st stolar. Skåp.
Kubstolar 2 st. Blåmålat trä.
Spis i plåt.
Box i plåt. Röd. Märkt Tekno.
Barnvagn. Vitmålad metall.
Element i metall.
Gunghäst i tenn. Bemålad.

Bruksslitage.
Badkar med hårspricka.
Skåpsdörrar defekta.
Barnvagn defekt.
Elemnet defekt.

Antal besök: 2 124