BRICKA, porslin samt trä, Musselmaletdekor, 18/1900-tal.

198275. BRICKA, porslin samt trä, Musselmaletdekor, 18/1900-tal.

Porslinsskiva, träram samt handtag i metall samt trä.
Mått 27,5 x 43 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 27,5 x 43 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 853