ANTHONY STÜWER. Färglitografi. Violin. Signerad Anthony. Numrerad 138/225.

198253. ANTHONY STÜWER. Färglitografi. Violin. Signerad Anthony. Numrerad 138/225.

Bladstorlek 67,5x48 cm.
Bildyta 53x37 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 67,5x48 cm.
Bildyta 53x37 cm.

Oramad.

Antal besök: 675