BLOMBORD, string-model, rotting, 1900-tal.

1982313. BLOMBORD, string-model, rotting, 1900-tal.

Höjd 60 cm
Bredd 40 cm.

Bruksslitage, repor/märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm
Bredd 40 cm.

Bruksslitage, repor/märken.

Antal besök: 980