INDUSTRIUR, Ericsson, 1900-tal. 1937.

198227. INDUSTRIUR, Ericsson, 1900-tal. 1937.

Märkt 9 juli 1937. För 200/250 volts, 50 cycles. Diameter 34 cm.

Slitage. Ej funktions testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Ej funktions testad.

Antal besök: 1 247