PALL, industri, 1900-tal.

PALL, industri, 1900-tal.
1982172. PALL, industri, 1900-tal.

Rödlackerad metall, trä.
höjd 58 cm
bredd ca 34 cm
djup 39 cm.

sprickor, fläckar/märken, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rödlackerad metall, trä.
höjd 58 cm
bredd ca 34 cm
djup 39 cm.

Antal besök: 466