LJUSSTAKAR. Ett par. Mässing. 1900-tal.

198164. LJUSSTAKAR. Ett par. Mässing. 1900-tal.

Ett par ljusstakar i empirestil, höjd 23,5 cm.

Bruksskick med ärgning, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 787