SLAGLÅSGEVÄR, M1845, Sverige.

SLAGLÅSGEVÄR, M1845, Sverige.
1981458. SLAGLÅSGEVÄR, M1845, Sverige.

Mekanik fungerar vid katalogiseringstillfället.
Längd ca 146 cm.

Saknar laddstav, slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 146 cm.

Antal besök: 1 211