STEGHYLLA, trä, "Libri 5", Swedese, 1900/2000-tal.

1981424. STEGHYLLA, trä, "Libri 5", Swedese, 1900/2000-tal.

Höjd 227, bredd 39, djup 30 cm.

Bruksslitage, smärre märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 692