BYRÅ, vit, 1900-tal.

BYRÅ, vit, 1900-tal.
19810. BYRÅ, vit, 1900-tal.

Längd 90, bredd 47, höjd 79 cm.

Senare beslag - lås finns, nyckel saknas.
Slitage. Enstaka stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
19810. BYRÅ, vit, 1900-tal.

Slitage. Enstaka stötskador.

Antal besök: 1 099