KOMPASS, Cassens & Plath, 1900-tal.

1980957. KOMPASS, Cassens & Plath, 1900-tal.

höjd 15 cm, bredd 21 cm.

Gyrot ligger inte i rätt position. Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 15 cm, bredd 21 cm.

Antal besök: 513