RING, 14K guld, med heliotrop.

1980947. RING, 14K guld, med heliotrop.

Storlek ca 17.5/55.
Heliotrop ca 11x8 mm.
Vikt ca 2.7 gram.

Saknar stämplar. Positivt syratestad för 14K guld.

Bruksskick, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 17.5/55.
Heliotrop ca 11x8 mm.
Vikt ca 2.7 gram.

Bruksskick, repor.

Antal besök: 732