ALBERTO SOLSONA & FERNANDO ALMELA. Utan titel.

1980357. ALBERTO SOLSONA & FERNANDO ALMELA. Utan titel.

Screentryck
Signerad, daterad 1975 och numrerad 49/150. Redigerad och producerad av SEN-galleriet i Madrid.
65 x 50 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Screentryck
65 x 50 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 577