OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben, Olja på duk, bär otydlig signatur, 1800-tal.

198030. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben, Olja på duk, bär otydlig signatur, 1800-tal.

46 x 70 cm.

Omfattande krackeleringar och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 70 cm.

Antal besök: 908