KROK, MÄSSING, 20/1930-tal.

KROK, MÄSSING, 20/1930-tal.
198023. KROK, MÄSSING, 20/1930-tal.

5 st krokar, porslinsknoppar, höjd 22 cm, bredd 21 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 268