LORENZO QUINN. ”Gravity”.

LORENZO QUINN. ”Gravity”.
1979751. LORENZO QUINN. ”Gravity”.

Skulptur i harts, patinerad brons och koppar.
Signerad och numrerad 036/495
35x28x10 cm.

Repor och ytdefekter på patina.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och numrerad 036/495
35x28x10 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 947