BURKAR, litograferad plåt, 18-1900-tal.

197954. BURKAR, litograferad plåt, 18-1900-tal.

Högsta höjd ca 30 cm.

Slitage, repor, Coralliburken med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 30 cm.

Antal besök: 486