MODELLBIL, Royal Rolls Royce, Spot-on, Phantom V, Tri-ang.

1979413. MODELLBIL, Royal Rolls Royce, Spot-on, Phantom V, Tri-ang.

Längd ca. 14 cm.

Bruksslitage. Handtag med skador. Syrener saknas. Ställ med skador.
Ej fullständigt genomgången. Lock med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 14 cm.

Antal besök: 713