FOTOGRAFIER. 8 st. Filmscener. Bl. a Stig Olin. 1950-tal. Märkta Statens filmcensur.
197909. FOTOGRAFIER. 8 st. Filmscener. Bl. a Stig Olin. 1950-tal. Märkta Statens filmcensur.
2 st foton Märkta SF Statens Filmcensur 1954-1955. Stämpla Aktieselskabet Nordisk Film Kompagni Frederiksberggade 25 Köbenhaven K.
3 st foton Märkta SF Statens Filmcensur 1954-1955.
5 st foton Märkta Terrafilm Stockholm. Statens Filmcemsur 1950-51.
Bruksskick.
Märken efter nåluppsättning. Någon fläck. Några kanter vikta.
Bruksskick.