ASTRID HARMS-RINGDAHL. Skärgårdsutsikt.

1979011. ASTRID HARMS-RINGDAHL. Skärgårdsutsikt.

Signerad Astrid Harms-Ringdahl. Olja på duk, 54x27 cm.

smärre fläckar.

Astrid Harms-Ringdahl (1912–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre fläckar.

Antal besök: 942