GÖRAN HAUSENKAMP. Olja på duk. Kristus på korset. Signerad G Hausenkamp.

197898. GÖRAN HAUSENKAMP. Olja på duk. Kristus på korset. Signerad G Hausenkamp.

100x100 cm.

Bruksskick.

Göran Hausenkamp (Född 1962)

Gör en kostnadsfri värdering!

100x100 cm.

Bruksskick.

Göran Hausenkamp (Född 1962)

Antal besök: 907