KISTA, mahogny, 1900-tal.

KISTA, mahogny, 1900-tal.
197894. KISTA, mahogny, 1900-tal.

Rikligt skulpterad.
Höjd 48 cm, längd 129 cm, djup 42 cm.

Bruksslitage med repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rikligt skulpterad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 863