GÖTEBORGSSTOLAR, 2 s samt STOLAR, 2 st, nyrokoko, 1800-talets slut.

197877. GÖTEBORGSSTOLAR, 2 s samt STOLAR, 2 st, nyrokoko, 1800-talets slut.

Mahogny. Stoppad sits.

Bruksslitage. En stol med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny. Stoppad sits.

Antal besök: 970