SPEGEL, 1900-tal.

SPEGEL, 1900-tal.
197873. SPEGEL, 1900-tal.

Bred patronformad profilerad träram med kännetecknad bladtendril dekoration. Polerad förgyllning på bolusbotten. fasetterad glasrutor. Höjd 90,5 cm. Bredd: 70cm Djup 35cm.

Gör en kostnadsfri värdering!
197873. SPEGEL, 1900-tal.

HannoVerum
Antal besök: 1 519